29 Mayıs Gökyüzü

29 Mayıs…Merkür Günü…Kova burcunda ilerleyen Ay, güne bağımsız, orjinal, sosyal enerjiler veriyor. Sabah erken saatlerde Ay, Akrep burcundaki Satürn ile kare açı yapacak. Sabah saatlerinde ruhsal olarak karamsar ve sıkıntılı hissedebileceğimiz gibi, günlük hayatımızda bazı engeller ile de karşılaşabiliriz. Yapılması gerek işler, sorumluluklar ile özgür davranma isteği arasında kalabiliriz. Bu saatlerde aile büyükleri ve otorite kavramları ile olan ilişkilere de dikkat etmek gerekiyor.

 

Öğleden sonra bu etki yavaş yavaş kaybolacak.
Ay Güneş arasında üçgen açı oluşması öğleden sonra iş ve özel ilişkilerimizde daha destekleyici olacaktır. Kendi isteklerimizi ve amaçlarımızı uygulamaya koyarken daha başarılı olabiliriz ve çevremizden yardım almamız da kolaylaşabilir. Dün etkineleşen Jüpiter Venüs kavuşumunun yumuşak, şanslı etkisi bugün de iletişimlerimizde ve ilişkilerimizde destekleyici olacaktır.

 

Akşam saatlerinde Ay Uranüs arasında sextile açı oluşacak. Günlük hayatımız hızlanabilir, beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Sosyal ilişkiler, yaratıcılık gerektiren zihinsel ve sanatsal çalışmalar için akşam saatleri uygun olacaktır.


Demet Baltacı Bilincokulu.com

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Sosyal yaşamınızın canlanacağı bir gündesiniz. Çeşitli davetler almanız olası. Bunları geri çevirmeyin, gideceğiniz yerlerde tanışacağınız kişilerin, yaşamınıza çok farklı renkler getireceğinden emin olabilirsiniz.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Bugün orijinal fikirler üretebilir, sohbetlerde çok ilginç konulara girebilirsiniz. İnsanlar sizden çok daha fazla etkileneceklerdir, gün içinde etrafınızda kalabalık olabilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Zihinsel aktivite ihtiyacınızı tatmin edecek bir gün geçirebilirsiniz. Bir arkadaşınızın sorunu için farklı perspektiflerden bakarak orijinal bir çözüm üretmeniz mümkündür. Çok değişik bir sürpriz de planlayabilirsiniz.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Karşı cins ile etkileşimlerinizin artacağı bir gündesiniz. Sosyalleşerek veya insanların yoğunlukla bulunduğu ortamlarda yer alarak bu etkileşimi daha da tatmin edici hale getirebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yakın çevrenize, özellikle de eşiniz veya partnerinizi konumundaki kişiye karşı hislerinizin iyice yoğunlaşması mümkündür. Duygusallığınızı romantik ve keyifli bir ortam yaratmakta kullanın.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Çevrenizdeki insanların sorunlarına eğilebilirsiniz ancak bunu bir görev olarak görmeyin ve kendinizi yıpratarak çözüm aramayın. Sakin ve dinç kalmaya çalışırsanız, çözümleri zaten daha hızlı şekilde bulacaksınız.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Yaratıcılığınız bugün son derece artabilir ve çevrenizdeki olayları oldukları gibi görseniz de zihninizde farklı hallere sokabilirsiniz. Bundan, sanata yönelerek faydalanmayı düşünebilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün boş vakitlerinizi ev ortamında geçirme isteğinde olabilirsiniz. Huzurlu, sessiz bir köşeye çekilip biraz dinlenmek size çok iyi gelebilir. Akrabalarla dertleşmek de ana konular arasına girebilir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
İletişimin oldukça artması, bugün sizi şaşırtmamalıdır. Ancak, iletişimle birlikte yanlış anlamalar da artabilir. Bu potansiyeli aklınızda bulundurun ve ifade etmek istediklerinizin kolay anlaşılır olmasını sağlayın.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Tüm vaktinizi, maddi konularla ilgili olarak bazı ayarlamalar veya planlamalar yapmaya ayırmanız mümkündür. Ancak; bazı noktalarda kararsız kalabilirsiniz. Çevreye danışmaktan kaçınmayın.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugün, gerçek dünyaya bakışınızı değiştirmeniz ve çevrenizi çok farklı bir pencereden izlemeniz mümkündür. Hayal gücünüzü, kendinizi yaratıcılık isteyen faaliyetlere vererek değerlendirin.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün, bilinçaltınızda bazı hareketlenmeler olabilir. Vaktinizi, içinizdeki hisleri inceleyerek ve bunların nereden doğduğunu bulmakla geçirmeniz mümkündür.