2 Haziran Gökyüzü

2 Haziran…Güneş Günü..Günün ilk saatlerinde Balık burcunda ilerleyen Ay sabah 09:33’de Koç burcuna geçecek. Koç burcundaki Ay girişken, sabırsız, öncü enerjiler verecektir. Ay Mars arasındaki sextile açı, enerji ve motivasyonu arttırabilir.

 

Öğleden sonra Ay ve Merkür arasında kare açı etkili olduğunda iletişimlerde bazı problemler çıkabilir. İlişkilerimizde ve konuşmalarımızda anlaşmazlıklar, tartışmalar ortaya çıkabilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha temkinli ve dikkatli olmalıyız.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
His dünyanızı etkileyecek karmaşık enerjiler alabilirsiniz. Vaktinizin bir bölümünü, içinizdeki dalgalanmaları tanımlamaya ayırmanız mümkündür. Bunları tanımladıktan sonra, önümüzdeki günlerde çok rahat olacaksınız.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Sosyal hayatınızda, bulunduğunuz ortamlar içerisinde olumlu etkilerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Etkileyici insanlarla tanışıp kendileriyle güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu kişilerle ilişkileriniz hızla derinleşebilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Sosyal ortamlarda insanların hakkınızda ne düşündüğünüze önem vereceğinizden, daha farklı davranışlar sergileyebilirsiniz. İnsanlar kendiniz olmanızı bekliyor; bu nedenle rahat olun ve günün tadını çıkarmaya bakın.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Yabancı ülkelere yapılacak bir seyahat için programlar yapmanız mümkündür. Broşürleri inceleyebilir, çevreden fikirler alabilir, tur şirketlerinin veya seyahat acentelerinin internet sayfalarını gezebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yoğunlaşan duygularınız gün içinde değişimler geçirebilirler. Bu sizi farklı alanlara ve ortamlara itebilir. Bunun önüne geçmeye çalışmayın ve bırakın bugün böyle değişken geçsin.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Sosyal hayatınızda hareketli ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Bazı tanıdıklarınızın ise beklenmedik davranış biçimlerine şaşırabilirsiniz. Bu kişilerin hareketleri sizi eğlendirirse, eğlenmenize bakın ve şaşırdığınızı ifade etmeyin.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Sosyal hayatınızda hareketli ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Bazı tanıdıklarınızın ise beklenmedik davranış biçimlerine şaşırabilirsiniz. Bu kişilerin hareketleri sizi eğlendirirse, eğlenmenize bakın ve şaşırdığınızı ifade etmeyin.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Aşk hayatınızla ilgili gelişmelerin gündemde olacağı bir gündesiniz. Yeni tanışmalar, ilişkilerde ilerleme, çeşitli olaylar vasıtasıyla bazı kişilerle yakınlaşmak günün ana konularıdır.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Ailenize karşı sahip olduğunuz sorumluluklar artabilir ve bunlar için tahmininizden daha çok zaman ayırabilirsiniz. Hiçbir şeyi ihmal etmeyin. Akrabalarınızın takdirini alacaksınız.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün, sözlerinize dikkat edin ve her zamankinden daha farklı yaklaşımlar da sergilemeyin. Dinlenmeye veya eğlenmeye de vakit ayıracağınız sıradan bir gün geçirmeye çalışın.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Parasal konularda bazı hamleler planlayabilirsiniz. Değerlendirmelerinizi dürtülerle değil mantıkla yapmaya özen göstermelisiniz. Rasyonel zekanızı kullanmanız bugün önemli olacaktır. Durumları da derinlemesine analiz edin.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Normalde yumuşak başlı olsanız da bugün içinizdeki asi dış dünyaya açılmanın yollarını arayabilir. Her şeyi daha farklı şekillerde yapmak, alışılmış kalıpların dışına çıkmak isteyebilirsiniz.