3 Haziran Gökyüzü

3 Haziran…Ay Günü..Koç burcunda ilerleyen Ay güne sabırsız, girişken,canlı, huzursuz enerjiler veriyor. Sabah erken saatlerde Ay Uranüs kavuşumu ruhsal olarak stres ve gerginlik yaratabilir. Düşüncesiz ve riskli tavırlara daha açık olacağımız için temkinli ve dikkatli olmalıyız. Ay Güneş sextile açısı denge ve uyum konusunda yardımcı olabilir. Öğleden sonra bu etkiler devam edecek.

 

Merkür Neptün arasında oluşacak üçgen açı, sezgileri ve empati duygusunu arttırarak iletişimlerimizde daha duygusal, hassas, paylaşımcı olmamızı sağlayacaktır. İlişkilerde duygusallık,şefkat ve güven arayışları artacaktır. Merkür’ün ardından Venüs’ün de Yengeç burcuna geçmesi güvenliğimiz, sevdiklerimiz, evimiz, yurdumuz, duygusal bağımlılıklarımıza dikkat çekiyor.

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Arada sırada düşünceleriniz önümüzdeki günlerde yapacağınız işlere gidebilir. Bunları bugün düşünmeyin. Planlarda değişiklik yapma kararı da almayın.Sabrınızı zorlayacak, öfkelenmenize neden olabilecek durumlara dikkat edin. Kaza ve sakarlıklara açık bir gündesiniz. Baş ve migren ağrıları oluşabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Beklemediğiniz bir haber gelebilir ve iş yaşamınızla ilgili bir dileğinizin gerçekleşebileceğine artık inanabilirsiniz. Hala yapmanız gereken şeyler olabilir ama bunları yapmaya istekli olacaksınız.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
İnsanların beklentilerine verdiğiniz önem yüksek olduğu için boş vakitlerinizde bile onların isteklerine yanıt vermek için çalışmaya devam edebilirsiniz. Görevlerinizi önemsemeniz güzel ama dinlenmek için de zaman ayırın.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Bugün araştırmak ve analiz etmek için iyi bir gündesiniz. İşlerinizle ilgili değişik düşünceler içerisinde olabilir ve bunlarla ilgili yeni veya farklı bilgilere ulaşmak için bazı araştırmalar yapabilirsiniz.İş hayatınızda size engel olmak isteyen ard niyetli kişilere karşı temkinli olmalısınız.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Karşı cinsten insanlarla çok daha kolay anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle aile bireyleri ile aranızda daha kolay iletişimler gerçekleşebilir. Sırların açıklanması mümkündür.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Birlikte iş yaptığınız kişilerle yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Aldığınız bir duyumu veya aklınıza gelen bir fikri onlara aktarmak için sabırsızlanmanız olasıdır.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Çevrenizdeki insanların bugün size hoş bir sürprizi olabilir. Beklenmedik bir davet alıp bu kişilerle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Aile üyeleri ve eşinizle ilgili kronik sağlık problemleri akşam saatlerinde sizi zorlayabilir.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Aşk ilişkileriyle ilgili güzel etkiler alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Karşı cins için normale göre çok daha fazla çekicisiniz. Tüm gün karşı cinsten kişiler etrafınızda olabilirler.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Aklınız, önümüzdeki günlerin programında yer alan bazı aktivitelere takılabilir. Bunlar sizi endişelendirirse üzerlerinde durmayın. Gittikçe daha rahat olacaksınız.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kendinizi fazla zorlamamalı ve sakin kalmaya çalışmalısınız. Kronik bel, diz, boyun, diş ağrıları, eklem ve kas problemleri oluşabilir.Acele hareket etmekten kaçınmalı, çevrenizdeki tahriklere kapılmadan öfkenizi kontrol etmelisiniz.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Yakında önemli gelişmeler olabilir ve siz bir şekilde bunları şimdiden sezebilirsiniz. Bir an önce eyleme geçmek için sabırsızlanmanız mümkündür. Kendinizi her türlü girişime hazır hissedecek ve kararlı olacaksınız.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Yakın çevrenizdeki insanlar bugün sık sık telefonla bazı şeyler danışabilirler. Kendilerine vereceğiniz öğütler çok işlerine yarayacaktır. Bu şekilde öneminizi daha da artıracaksınız.