5 Haziran Gökyüzü

5 Haziran…Merkür Günü..Boğa burcunda ilerleyen Ay, sakin, kararlı güvenli enerjiler veriyor. Sabah erken saatlerde Ay Satürn arasında oluşacak karşıt açı karamsarlık ve sıkıntı verebilir. Otorite kavramları ve aile büyükleri ile anlaşmazlık, duygusal yetersizlik, güvensizlik hissedebiliriz. Ay Merkür arasındaki sextile açı iletişimlerimizde destekleyici olabilir. Merkür Yengeç burcunda olduğu için ailemiz, sevdiklerimiz, evimiz, yurdumuz, güvenliğimiz düşünce ve davranışlarımızda daha etkili olacaktır. Öğle saatlerinde Ay Plüton arasında üçgen açı etkili olacak. Duygusal olarak güç veren bu görünüm, güven ve istikrar sağlamamıza yardım edecektir. Çevremizden de önemli yardım ve destekler bulabiliriz.

 

Boğa burcundaki Ay öğleden sonra 16:25’de boşluğa girecek. Bugün günün geri kalan kısmında ve yarın tüm gün Ay boşlukta olacak.

 

Demet Baltacı Bilincokulu.com

 

Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Maddi kaynaklarınız zenginleşmeye başlayabilecekse de, artan gelirinizin ekstra masraflara gitme ihtimali de vardır. Harcamalarınızı hemen artırmak yerine, önce biraz birikim yapın.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Eğer bir süredir çevrenizde değişip duran şartlara uyum sağlamaya çalışıyorduysanız, artık rahatlamaya başlayabilirsiniz. Her ne olmuş olursa olsun, olayların kontrolünü elinize geçirebilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün, kendi kendinizi eleştirebilir, içinizde bazı radikal değişiklikler yapmaya çalışabilirsiniz. Bu, daha da gelişmeniz ve ilerlemeniz yönünden faydalı olacaktır. Önünüzü açacak değişimlere önem verin.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Sosyal yaşamınızın normalden daha farklı biçimde hareketleneceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Uzun zamandır görüşemediğiniz, belki de geçmişte kalmış gibi görünen kişilerle bir araya gelebilir, ilişkilerinizi tazeleyebilirsiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çevreye karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön planda olacağı bir gündesiniz. Bunları beklediğinizden daha çok vakit alabilirler. Şikayetçi olmayın ve gerekirse boş vaktinizden kısmaktan kaçınmayın.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Seyahat etme isteğinizin artmaya başlayabileceği bir dönemin ilk günlerindesiniz. Bütçenizi, bu seyahatlere çıkmanıza izin verecek şekilde baştan düzenleyebilirsiniz. Sadece kısa değil, uzun seyahatleri de planlıyor olabilirsiniz.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Maddi durumunuzu iyileştirecek, beklenmedik gelişmelerle karşılaşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Harcamalarınız azalacaktır. Cebinizde kalan parayı, uzun zamandır istediğiniz bir seyahate çıkarak değerlendirebilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Arkadaşlarınızla birlikte kovaladığınız sosyal hedeflerle ilgili konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlgili kişilerle birbirinize verdiğiniz karşılıklı destek, meyvelerini kısa zamanda verecektir.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün, konforunuz sizin için önemli olabilir. Evde bir tamirata veya tadilat başlayabilir. Taşınacak bir ev arayabilir veya dekorasyonu yenilemek için tasarımlar üzerinde de düşünebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Maddi gelirler konusunda olumlu gelişmeler olabilir. Gelirinizde doğrudan artışlar olabileceği gibi, ek bir kaynak bulmanız da mümkündür. Elinizdeki para artacaksa da, onu harcamak konusunda fazla acele etmeyin.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugün, aile içi ilişkilerde ve ev hayatıyla alakalı diğer konularda belirgin bir rahatlama döneminin başlangıcı olabilir. Çatışmaların ve endişe verici şartların ortadan kalkması, kendinizi çok daha ferah hissetmenizi sağlayabilir.

 

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Yakın çevrenizle kurduğunuz ilişkiler derinlik kazanabilir. İnsanlar, sizden bir şey saklamamaya karar verebilir ve başkaları gibi davranmak yerine gerçek karakterlerini ortaya koyabilirler. Bu, daha da fazla yakınlaşmanızı sağlayabilir.