8 Haziran İkizler Burcunda Yeni Ay

8 Haziran…Satürn Günü…İkizler bucunda ilerleyen Ay ve Güneş 18:56’da birleşecek ve 18 derece İkizler burcunda yeni ay doğacak. İkizler burcu yeni ayları iletişim, eğitim, ticaret, medya, yayıncılık, seyahat konularına dikkat çekiyor. Önümüzdeki bir ay birçok haber, dedikodu duyabilir, kısa seyahatler yapabilir, yakın çevremizle olan ilişkilerimizi arttırabiliriz. Yeni aylar başlangıçları ve yenilikleri temsil ederler. 
Bu yeni ay İkizler başta olmak üzere, Kova, Terazi ve Yay burçlarının yaşamını hareketlendirip, yeni bir dönemi başlatabilir. Yönetici gezegen Merkür’ün Uranüs ile kare Plüton ile karşıt açıda olması ani, beklenmedik ve zorlayıcı enerjiler veriyor. İletişimlerde gerginlik, baskı, stres oluşabilir. Mars ve Neptün arasında oluşacak kare açı da yanılgılar, yanlış anlaşılmalar, öfke ve duygusal gerginlikler oluşturabilir. Bunun yanı sıra Mars Neptün kareleri ilaç, alkol ve besin zehirlenmeleri, su, gaz, kimyasal ve sıvılarla ilgili sorunlara da sebep olabilir. Özellikle değişken grup İkizler, Yay, Balık burçlarının dikkatli ve temkinli olmaları gerekiyor. Jüpiterin İkizler burcunda ve yeni ay noktasına yakın yerleşimi koruyucu ve şanslı etkiler verebilir. 

Demet Baltacı Bilincokulu.com
Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
İkizler burcunda doğacak yeni ay iletişim, seyahatler, eğitim ve ticari konularda yeni kavramları gündeme getirecek. İşinizin bilgisayar, internet, medya aracılığı ile tanıtımı, halkla ilişkiler, reklam gibi konular hızlanabilir. Eğer eğitim ile ilgili bir beklentiniz varsa hızla eni gelişmeler olacaktır. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizin hayatında olabilecek yeni gelişmeler sizi de mutlu edecek. Günlük hayatınızın hızlandığı, bol bol yeni haberler duyduğunuz eğlenceli ve hareketli bir yeni ay sizi bekliyor.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
İkizler burcunda doğacak yeni ay, işiniz ve kazançlarınızla ilgili yeni bir dönemi başlatabilir. Uzun süredir hazırladığınız projeyi nihayet bitirip harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Tüm detayları kontrol edin ve eksikleri tamamlamaya çalışın. Neptün etkisi bazı detayları gözden kaçırmanıza neden olabilir.Bu nedenle eşiniz ve iş ortağınızla anlaşmazlık yaşama olasılığınız var.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
ikizler burcunda doğacak Yeni ay ile birlikte hayatınızın bir çok alanında yeni kavramlarla karşılaşabilir, başlangıçlar yapabilirsiniz. Dış görünümünüzde bir yenilik, ilişkilerinizde ve kariyerinizde yeni bir dönem bu yeniayın konuları arasında. Yılda bir kez olacak bu yeni ayı iyi değerlendiremeye çalışın. Özellikle 6-10 Haziran aralığında doğduysanız, doğum gününüzü takip eden bu yıl sizin için çok özel olabilir.Yeni ay haftası burcunuzda ilerleyen Mars sizi biraz aceleci, sinirli, dikkatsiz yapabilir. Sakarlık ve kazalara karşı temkinli olmalı, günlük hayatınızda tartışmacı tavırlardan uzak durmalısınız.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
İkizler burcunda doğacak yeni ay hayatınızdaki gizli kalan kavramların ortaya çıkmasına ve kendinizle ilgili yeni keşifler yapmanıza yardım edebilir. Yardım faaliyetleri ve şifa çalışmaları için uygun bir dönemde olacaksınız. Bu ay hastane, hapishane, huzurevi, bakımevi gibi mekanlarda bulunmanızı gerektirecek kavramlar da ortaya çıkabilir. Gizli aşk ilişkileri,düşmanlıklar, hırsızlık, aldatma ve aldanmalara karşı temkinli olmalısınız. 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yeni Ay iş çevreniz ve sosyal çevrenizde yeni tanışmalar, yeni projeler, maddi gelirlerinizde yeni kaynaklar ortaya çıkarabilir. Bazen iş ortamında ufak tefek anlaşmazlık, tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınız nedeniyle katılmak zorunda olduğunuz ortamlar sizi yorabilir. Ancak uzun vadede bu yeni ay size yeni açılımlar ve getirecek hayallerinize daha da yaklaştıracak. 12 Haziran ve yakınları maddi konularda önemli destekler bulabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
İkizler burcunda doğacak Yeni Ay, kariyerinizle ilgili bir başlangıç ve yeni bir dönem açabilir. Bu iş yerinizde bir terfi, yer değişikliği, atama da olabilir. İş nedeniyle yapmak zorunda olduğunuz seyahatler, katılmak zorunda olduğunuz toplantılar nedeniyle yorgun düşebilirsiniz. Beklentilerinizde ufak tefek hayal kırıklıkları oluşabilir. Stres ve gerginlik nedeniyle eşiniz ve ortağınız ile tartışmamaya çalışın. 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
İkizler burcunda doğacak Yeni Ay, karşınıza bir seyahat ve tatil fırsatı çıkarabilir. Eğer yurtdışı, eğitim, yayıncılık, hukuksal beklentileriniz varsa bu yeni ayla birlikte gelişmeler hızlanabilir. Uzaklardan yakınlarınız ve arkadaşlarınız ziyaretinize de gelebilir. Genç Teraziler için bu Yeni ay eğitimleri ile ilgili yeni bir dönemi de başlatacaktır. Yakın çevrenizde, eşiniz ve ortağınızla ilgili bazı iletişim sorunları çıkabilir.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
İkizler burcu yeni ayı maddi kaynaklarla ilgili yeni kavramları karşınıza çıkarabilir. Bir kredi, işinize yatırım yapacak bir ortak, sigorta, prim, vergi, nafaka, miras gibi kavramlar bu yeni ayda sizi meşgul edebilir. Harcamalarınız da biraz yoğunlaşacaktır. Hesap hataları yapmamaya çalışın, eski vergi, kredi borçları gibi konuları ihmal etmeyin. Eğer sorumluluklarınızı yeterince yerine getirmediyseniz biraz can sıkıcı durumlar ortaya çıkabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık
İkizler burcu yeniayı ikili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda yeni bir dönemi başlatabilir. Bir süredir beklediğiniz iş ortaklığında maddi desteklere de kavuşabilirsiniz. Bu dönemde yatırım yapacaksanız daha dikkatli olmalısınız. Riskli yatırımlar bazı problemlere yol açabilir. Özellikle maddi konularda bütçenizi oluştururken eşinizin ve ortağınızın onayını almayı unutmayın.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
İkizler burcunda doğacak yeniay, günlük yaşamınız, iş ve çalışma koşullarınızda yenilikler getirebilir. Sağlığınızla ilgili bir konuyla ilgilenmek, yeni bir diyet beslenme, spor programına başlamak, mevsimsel alışverişler yapmak, giyim stilinizi yenilemek ana konulardan olabilir. Yeni bir evcil hayvan almaya da karar verebilirsiniz. Bu dönemde ev içerisinde sakarlık ve küçük kazlara karşı biraz temkinli olmanızı öneririz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
İkizler burcunda doğacak Yeni Ay, yeni bir aşk ilişkisi ve yaratıcılık gerektiren konularda başlangıçlar getirebilir. Sanatsal bir faaliyete, hobilerinizle ilgili bir kursa başlayabilirsiniz. Çocukları olanlar onların eğitimleri ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirler. Maddi harcamalarınız artabilir, kontrollü olmalısınız. Bu dönem şans oyunları ve riskli yatırımlar için de çok uygun olmayacaktır. Ay ortasında gizli ilişkilerde de sorunlar çıkabilir; bu nedenle daha sağduyulu ve kararlı olmanız gerekmekte.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
İkizler burcunda doğacak Yeni ay, aile üyeleri ve evinizle ilgili kavramlarda yenilikler getirebilir. Evde yapılacak bir tadilat, taşınma, ev alımı, satımı, kiralama vb. daha fazla gündeminizde olacak. Aile üyeleri ile olan ilişkileriniz zaman zaman gerginleşebilir, temkinli olun. Ani tepkiler, sinirlenmeler, fikirsel ayrılıklar bazen sizi yorabilir.Evinizde su ile ilgili problemler, eşyaların arızalanması, gerektiğinden fazla harcama yapmanız, mideniz ile ilgili sağlık problemleri sizi etkileyebilir.