11 Haziran Gökyüzü

11 Haziran…Mars Günü…Yengeç burcunda ilerleyen Ay güne duygusal, hassas enerjiler veriyor. Yakınlarımız, ailemiz, evimiz, yurdumuz, güvenliğimiz, manevi değerlerimiz ön planda olabilir. Ay gün boyu boşlukta olacak. Yarın sabah 07:57’de Aslan burcuna geçecek.
Bugün yeni girişimler, başlangıçlar, toplantılar ve önemli alışverişler yapmak yerine günlük rutin işlerimizle ilgilenebilir, eksiklerimizi tamamlayabiliriz.

 

Yengeç burcundaki Venüs ve Oğlak burcundaki Plüton arasındaki karşıt görünüm ikili ilişkiler ve sosyal olaylarda baskı, takıntılı davranışlar, fanatizm yaratabilir. Maddi manevi güvenlik ihtiyacımız artabileceği gibi, otorite kavramları ile anlaşmazlıklar, sorunlar duygusal dengesizlikler yaratabilir.


Demet Baltacı Bilincokulu.com
Burç yorumlarınızı takip ederken öz burcunuz ile birlikte yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim.. www.bilincokulu.com

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Bugün, işlerinizle ilgili hiçbir endişe taşımayabilir, kendinizi oldukça sakin ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Birlikte bazı işleri yürüttüğünüz veya ortak çalışmalar yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi derinleştirme düşünceniz olabilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Yakın iş ilişkileriniz ileriki günlerde ana konulardan olabilir. Normalde kolayca tartışılamayacak konuları rahat davranabileceğiniz toplantılarda açık şekilde dile getirmeye, sorunlara dikkat çekmeye başlayabilirsiniz.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
Bugün, maddi nitelik taşıyan konular ön plana çıkmaya başlayabilirler. Eviniz veya aile bireylerinizle alakalı bir parasal soruna çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Diğer taraftan, beklenmedik bir gelişme de sizi rahatlatabilir.

 

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)
Duygularınız güçleneceklerdir. Onların çok daha net biçimde farkında olacak, yakından tanıyacak ve çevrenize kendinizden emin bir şekilde, açıkça ifade edebileceksiniz.

 

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İç dünyanızda olup bitenlerle normale göre daha fazla ilgileneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bunları iyice tanıdıktan sonra, kendinizi, eskisine oranla daha da özgüvenli hissedeceksiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Yalnız çalışmak yerine grup çalışmalarına yönelik planlamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Aklınızdaki detaylar, işlerinizi fazla yorulmadan halletmenizi sağlayacak bir çalışma sistemini getirebilir.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün, tüm gözler üzerinizde olabilir. Nezaketiniz ve zarafetinizle puan toplayabileceğiniz bir günde olduğunuzdan sosyal aktivitelere zaman ayırmaya çalışın.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
İdealist yönünüzün ağır basacağı ve sizi uzun vadeye yayılan planlar üzerinde düşünmeye yönelteceği bir gündesiniz. Günlük etkiler, daha geniş bir bakış açısı benimsemenizi ve her şeyi net görmenizi sağlayacaktır.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Bugün, karşı cinsle ilişkilerinizde oldukça ciddi ilerlemeler ve gelişmeler olabilir. Bu kişilere kendinizi daha rahat ifade edebildiğinizi görebilir, programlarınızda kendilerine daha çok yer verebilirsiniz.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkileriniz, normale göre çok daha fazla önem taşımaya başlayabilirler. Bu sayede, bireysel davranmaktan uzaklaşmaya başlayabilirsiniz. Grup aktiviteleri ve sosyal ortamlar günün en hoş etkilerini barındırabilirler.

 

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Sorumluluklarınıza ağırlık verebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizin isteklerini ve beklentilerini yerine getirmek vaktinizin çoğunu alabilir. Ancak; bunun karşılığında büyük takdir de toplayacaksınız.


BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Bugün zihniniz, elinizdeki projelere yeni boyutlar katacak yaratıcı fikirlerle dolu olabilir. Bunları zihninizde iyi bir şekilde derlerseniz, insanlara, oldukça etkilenecekleri bir sunum yapabilirsiniz.