22 Haziran Gökyüzü

Satürn Günü…Ay Yay burcunda özgür, hareketli, neşeli, iyimser enerjiler veriyor. Seyahatler, geziler, kültür ve eğitim programları, spor, macera için uygun bir gün..Öğle saatlerinde Ay Mars karşıtlığı cesaret, özgüven, istek, heves verebilir. Riskli tavırlardan kaçınmalıyız. Enerji çok yükseleceği için spor, yürüyüşler için uygun bir gün. Sosyal ve özel ilişkilerde değişken burçların biraz daha temkinli olmaları gerekiyor. Konuşmalarda, patavatsızlık, düşüncesizlik sonucu pot kırmalar olabilir, dikkat..

 

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)
Sizi oldukça enerjik kılacak bir gün geçireceksiniz. Bu durum, coşkulu bir ruh hali içine girmenizi ve dikkatinizi büyük planlarınıza odaklamanızı sağlayacaktır. Beklentileriniz gittikçe büyüyebilir.

 

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)
Sizin veya bir yakınınızın yurt dışı  veya yüksek öğrenim ile ilgili konulardaki işleri için kısa seyahatler yapmanız gerekebilir. Beklediğinizden daha fazla masraf sözkonusu olabileceği gibi, bir akrabanız sizden maddi bir yardım da talep edebilir.

 

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)
İşbirliğinin önem kazanacağı bir gündesiniz. Başka insanlarla birlikte yapacağınız çalışmalar beklediğinizden daha verimli olabilirler. Mümkünse, tüm işleri gruplar içinde yapın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz
Evinizin dekorasyonu ve konforu ile ilgilenmeye vakit ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Eviniz için alışverişe çıkmanız da mümkündür. Harcamalarınıza dikkat edin ve aşırıya kaçmayın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün kendinizi oldukça rahat hissedebilirsiniz. Ancak; işlerinizi en iyi şekilde yapmak için dikkatinizi toplamalısınız. Rahatlığın tadını daha sonra da çıkarabilirsiniz.

 

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)
Bugün, ağırlığı evinizle ilgili konular ve aile içi ilişkilere vermeye devam edebilirsiniz. Emlak, ev bütçesi, zorunlu harcamalar veya akrabalarla kurulan diyaloglardaki hususlar günün ana konuları olabilirler.

 

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)
Bugün, yüz yüze iletişimlerin büyük ölçüde artmasını bekleyebilirsiniz. Ilımlı, samimi ve nazik yaklaşımlarınız sayesinde puan toplayabilir, güçlü diyaloglar ve bağlantılar kurabilirsiniz.

 

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )
Maddi konular, bugün de zihninizi en çok meşgul eden şeylerin başında gelebilirler. Parayla ilgili olarak oldukça huzurlu ve güvenli hissetmenizi sağlayacak gelişmeler de ana konulardan olabilirler.

 

YAY (23 Kasım-21Aralık
Sosyal yaşamda yer alırsanız, gün sizin gününüz olabilir. İnsanların etrafınızda biriktiklerini görmeniz fazla zaman almayacaktır. Onları etkileme düşünceniz olmasa bile her sözünüz ve hareketiniz büyük etki yaratabilir.

 

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)
Bugün zihninizi dinlendirecek olan şey sosyal faaliyetler veya hobilerden daha çok hiçbir şey yapmadan sessiz bir ortamda oturmak olabilir. Gücünüzü toplayabilir, yarından itibaren ilginin odağı haline gelmeye hazırlanabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)
Bugün sosyal sorumluluk duygunuz artabilir ve toplum için daha fazla şey yapmak isteyebilirsiniz. Bir hayır kurumu veya toplumsal sorunlara karşı faaliyet gösteren bir grup bünyesinde yer almaya başlayabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
Kariyerinizi olumlu etkileyecek fırsatlar yakalamak için aktif olmanızın gerekebileceği bir gündesiniz. Eğer bir duyum alırsanız bunu kovalayın. Önemli şansları ele geçirebilirsiniz.