Merkür Yol Gösterici Olabilir, Geleceğimizi Şekillendirebilir.

Bugün 30 Ekim Perşembe...Jüpiter günündeyiz… Oğlak burcunda ilerleyen Ay, sabah 05:02’de Akrep burcundaki Satürn ile sextile açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. İş ve sorumluluklar ön planda olsa da Ay sabah ve öğle saatlerinde boşlukta olacağı için ilerlemekte zorlanabiliriz. Gereksiz hırslar ruhsal sıkıntı yaratabilir biraz gevşeyip, olayları akışına bırakmamız daha doğru olabilir. 


Merkür Kuzey düğüm birleşimi ilişkiler, ortaklıklar ve hukuksal kavramlarda meşguliyetlerimizi arttırırken, kuracağımız ilişkiler ve alacağımız haberler yol gösterici de olabilir. Bugün yapacağımız görüşmeler tanışacağımız kişiler geleceğimiz adına önemli olabilir.


Sorunlarımız için uzman kişilerle görüşmek, danışmanlık almak isteyebiliriz. İşlerimizle bağlantılı bir seyahat de gündeme gelebilir.


Öğleden sonra 15:53’de Ay Kova burcuna geçecek. Daha bağımsız, idealist ve yaratıcı enerjiler etkili olmaya başlayacak. Sosyla ve toplumsal konular, arkadaşlarımız ve grup faaliyetleri ön plana çıkabilir. İhtiyacımız olan yardım ve desteği arkadaşlarımızdan sağlayabiliriz.


Astrolog Demet Baltacı

www.Astrofoni.com